(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Оцінка застави онлайн

Наш менеджер зв'яжеться з вами Залишити заявку

10 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

Швидке оформлення кредиту
без довідки про доходи

Безкоштовна оцінка
заставного майна

Безкоштовне зберігання
заставного майна

Повернення заставного майна
без попереднього замовлення

Зручні місця розташування
і режим роботи відділень

Сплата відсотків за фактичні
дні користування кредитом

Можливість погашення
кредиту частинами

Самостійний вибір
строку користування кредитом

Оцінка ювелірних виробів
з діамантами та іншими
дорогоцінними каменями

Страхування заставного
майна за рахунок кредитора

Ми раді вітати Вас
на сайті Ломбард “Надія”!

Ломбард «Надія» (повна назва — «Повне товариство «Ломбард Надія» Письменна Н.Є. і компанія») – є небанківською фінансовою установою і на українському фінансовому ринку успішно працює з серпня 1999 року. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи № 30511754 від 17.08.1999 року. Свідоцтво про державну реєстрацію фінансової установи України ЛД №22 від 02.07.2004 року.

Ломбард «Надія» виходить в число найбільших ломбардів України і є членом Всеукраїнської асоціації ломбардів.

«Ломбард Надія», видає кредити (позики) громадянам під заставу їх особистого майна. Форма кредитування — грошова. В Ломбарді працюють більше 30-ти відділень, які мають зручний графік роботи і розташовані в місцях близьких до проживання, а також метро та транспортних розв’язок міста. В якості застави приймают цифрову і побутову техніку, вироби із дорогоцінних металів, об’єкти нерухомості, автотранспорт, предмети антикваріату, мобільні телефони, музичні інструменти і обладнання, спортінвентар, велосипеді, та інші цінні речі.

Орієнтація діяльності Ломбарду «Надія» направлена на роботу з клієнтами різних вікових і соціальних категорій, при цьому дотримується індивідуальний підхід до кожного.

Основною запорукою успішної роботи Ломбарду «Надія» є його співробітники – кваліфіковані спеціалісти. Багато хто з них працює з дня заснування, що свідчить про стабільну роботу підприємства, високий професійний рівень. Прийом робітників в Ломбард «Надія» Харків здійснюється офіційно. Кожен співробітник Ломбарду несе повну матеріальну відповідальність за майно клієнтів і грошові кошти підприємства.
Щорічно на підприємстві для співробітників проводяться курси підвищення кваліфікації. Щойно прийняті спеціалісти проходять навчання, набуваючи теоретичні знання і практичні навички, необхідні для роботи з клієнтами Ломбарду.

Бути співробітником Ломбарду «Надія» – це бути частиною великої родини, зі своїми життєвими принципами і традиціями великого, дружнього колективу.

Детальніше >> << Приховати

Корисна інформація

Ціна на золото

Застава майна у ломбарді "Надія" - це вигідно і зручно

Ціна на золото у ломбарді "Надія"

1

Що здати до ломбарду

Всі операції з оцінки та прийомі в заставу майна виконуються у присутності позичальника

Для визначення суми кредиту оцінка вартості майна (застави) проводиться на місці

2