(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Видача кредитів під заставу транспортних засобів

Застава автотранспорту – один із простих та доступних способів отримати кредит в ломбарді «Надія». Такі відносини між позичальником та кредитором оформлюються угодою фінансового кредиту та заставою транспортного засобу. Не варто думати про те, що для застави підходить лише легковий автомобіль. Тепер ті, хто володіє мікроавтобусами, мотоциклами або іншою мототехнікою можуть також отримати кредит.
Перед тим як направитися до ломбарду, зверніть увагу на те, що транспорт має бути в справному експлуатаційному стані, зареєстрованим в області, де ви вступаєте в фінансові відносини. Документи на заставу розглядаються спеціалістами протягом двох днів з моменту подання заявки.

Кредит під заставу автомобіля: процедура отримання

Зверніть увагу на те, що транспорт буде передано експертам для огляду і затвердження звіту. Перевіряється технічна справність машини, зовнішній вигляд, явні пошкодження, втрачені деталі. Якщо авто було в ремонті, то ви маєте про це повідомити. Для розрахунку суми проводиться фінансова оцінка засобу пересування, яка орієнтується на середню ринкову ціну разом зі зносом та станом, в якому перебуває авто. Після чого порівнюється ринкова вартість аналогічних моделей та визначається сума кредиту. Перевірка засобу проводиться незалежним експертом ломбарду «Надія». З висновками ви зможете ознайомитися самостійно у звіті.
Після проведення експертизи і отримання схвалення про видачу кредиту власник авто повинен надати довідку про те, що машина не рахується як украдена або знаходиться в угоні.
Кредит під заставу машини видається лише при наявності наступних документів:

  • Паспорт та ідентифікаційний код власника засобу пересування.
  • Свідоцтво про весілля чи розлучення.
  • Копія паспорта та ідентифікаційного коду дружини/чоловіка.
  • Реєстраційний номер транспортного засобу, технічний паспорт.

Під час застави користуватися автомобілем забороняється. Він відправляється на стоянку, де і знаходиться до моменту погашення всієї суми кредиту.

Виплата коштів

Ломбард «Надія» створює для своїх клієнтів вигідні умови співпраці, тож ви не зіткнетесь з прихованими страховками, платіжними довідками. Компанія не займається фінансовим здирництвом, тож всі операції підтверджуються нотаріально.
Протягом дії договору позичальник може погашати тіло кредиту будь-якими сумами, згідно своїх можливостей. Фіксована помісячна сума виплат не встановлюється. Обов’язковою залишається помісячна виплата відсотків на залишкову суму боргу. Якщо позичальник виплачує всю суму достроково, то штрафні санкції на нього не накладаються.
Головні принципи роботи ломбарду – чесність, відкритість та прозорість. Компанія відповідає своєю репутацією за проведені операції за угоди. Для докладної консультації ви можете звернутися до спеціаліста, телефон вказано на сайті. Отримати гроші швидко, без переплат, комісій та черг реально разом з ломбардом «Надія».

Ми завжди готові Вам допомогти!

Увага! Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нашого кредитного експерта за телефонами: 057 7545617, 050 3037374.

 

Інші послуги:

ЗАСТАВА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

ЗАСТАВА АНТИКВАРІАТУ

ЗАСТАВА ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ

ЗАСТАВА НЕРУХОМОСТІ