(057) 758-59-51 lomb@i.ua

СТАТТІ

золото в ломбард

Ціна на золото

Ціни за грам


Ціни за грам дорогоцінних металів, відносно проби.

3

Принципи работи ПТ “ЛОМБАРД “НАДІЯ”

мережа Ломбард “Надія” працює вже більше двадцяти років (з серпня 1999 року) та за цей час має велику кількість постійних клієнтів, а такий термін успішного існування на ринку говорить багато про що.


Л2

Як отримати іпотеку для покупки нерухомості?

Придбання житла у власність дуже відповідальний крок, який дає людині певну свободу. Однак не всі можуть дозволити собі зробити цей крок, у зв'язку із відсутністю необхідної суми грошей. Допомогти вирішити цю проблему допоможе іпотека у Харкові, видається у Ломбарді Надія.


залог в ломбарде

У важкій ситуації виручить тільки ломбард

Ломбард "Надія" на відміну від багатьох інших компаній приймає в заставу будь-які цінні речі. Нема золота? Не біда! Може бути прийнята і побутова і цифрова техніка, годинники, хутряні вироби та інструменти.


Як отримати позику під заставу в короткі терміни?

золото в ломбард

Максимально швидко отримати гроші в ломбарді

Будемо сподіватися, що ці поради з планування дій допоможуть вам в максимально швидкі терміни вирішити свої проблеми і отримати гроші. Все просто і ломбарди завжди готові прийти на допомогу будь-якому в найтяжчу хвилину.


Оперативно отримати гроші

A person holding a miniature house and some dollar bills

Що зможуть прийняти в заставу в ломбарді?

Коли терміново потрібні гроші, одним з очевидних та вдалих варіантів їх отримання є ломбарди. Вони видають гроші під заставу цінних речей. Варто розглянути окремо, що потрапляє під заставу в ломбарді.


Під заставу чого можуть видати гроші в ломбарді?

ломбард Надия

Огляд харківських ломбардів

Іншим позитивним моментом є те, що всі ломбарди працюють на законних підставах, строго у відповідності з чинним законодавством України. Всі умови прозорі, робота відбувається чесно.


Ломбарди Харкова

A person holding a miniature house and some dollar bills

Сучасні ломбарди – ширші можливості ніж може здаватися

У сучасному світі можливості ломбардів вже давно вийшли за рамки надання грошей під відсотки із заставою золота. Варто поговорити про це окремо, щоб відійти від вже порядком набридлевих стереотипів.


Широкі можливості сучасних ломбардів