(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Застава дорогоцінних металів

Ломбард «Надія» приймає в заставу вироби з золота, срібла, платини і паладію різних проб у вигляді ювелірних виробів, банківських злитків, столового посуду, предметів культу, монет, орденів, жетонів дореволюційного і сучасного карбування, вироби зі вставками з дорогоцінного каміння, зубні коронки.

Сума отриманого кредиту під заставу дорогоцінних металів в місті Харкові та харківському регіоні залежить від таких факторів:

  • проба виробу;
  • категорія виробу;
  • термін користування коштами.

Проби дорогоцінних металів (Метрична, каратна, золотникова, лотова) мають різні ціни. Чим вище проба, тим більший розмір кредиту, який можна отримати за цей виріб. Проби дорогоцінних металів визначаються за допомогою пробірних клейм і різних методів опробовування. Оціночна вартість виробів за один грам, ціни на д / м на конкретну дату викладені на сайті і розміщені на кожному відділенні. (Ціни за 1 грам дорогоцінного металу (золота) викладені у верхній лівій частині кожної сторінки сайту і розміщені на кожному відділенні.).

Чиста вага виробу визначається на високоточних вагах. Із загальної ваги виробу віднімається вага вставок у вигляді недорогоцінних і напівкоштовних каменів.

Заставна ціна за 1 грам виробу визначається виходячи з розпорядження директора, яке розташоване на видному місці у всіх наших відділеннях. Заставна ціна на дорогоцінні метали може змінюватися в залежності від цін встановлених Держскарбницею України та кон’юктури ринку цін на дорогоцінні метали.

Вид і категорія виробу визначається співробітниками відділень ломбарду «Надія» при його огляді та залежить від проби і зовнішнього вигляду застави. Категорія виробу визначає ціну золота відповідної проби.

У ломбарді дорогоцінні каміння оцінюються і приймаються (вироби з діамантами) в заставу досвідченими фахівцями на наступних відділеннях:

  • вул. Данилевського 18, к. 107 тел. 7585951 (карта)
  • вул. Римарська, 4 тел. 7191839 (карта)
  • вул. Сумська, 1 тел. 7313450 (карта)
  • вул. Пушкінська, 40 тел. 706-47-09 (карта)

При оцінці дорогоцінного каміння враховується їх розмір, вага, колір, чистота і якість огранування.

З переліком документів, необхідних для оформлення кредиту під заставу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, а також з умовами оформлення договору, Ви можете ознайомитися в розділі Пам’ятка клієнту.

Ми завжди готові допомогти Вам!

Увага! Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нашого кредитного експерта по телефону 050 343 77 66