(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Максимально швидко отримати гроші в ломбарді

Ломбард для багатьох є швидким та простим засобом для отримання грошей в скрутну хвилину. Це не дивно, адже коли виникла складна ситуація, ніде взяти у борг, банки та МФО постійно відмовляють при спробах взяти кредит або позику без застави, ломбард буде єдиним засобом, де можна швидко отримати позику. Нижче варто поговорити більш детально про те, як швидко отримати кредит в ломбарді.

Оперативно отримати гроші

Отже, коли дорога кожна хвилина, нагальну проблему за допомогою грошей потрібно терміново вирішувати, необхідно визначитися з тим, як все зробити швидко та максимально вигідно.

Що варто закласти?

Потрібно визначитися з предметом застави. Що це буде – золото, техніка, інструмент. Що є дорогого, що можна закласти для отримання грошей? Якщо потрібна досить велика сума, то варто задуматися про наявну у власності нерухомості та авто.

Куди звернутися?

Після того, як вдалося визначитися з тим, що буде закладено, необхідно вирішити, куди звертатися. Вибрати потрібний ломбард, враховуючи при цьому і те, що він повинен приймати той вид цінностей, що ви вирішили закласти туди. Цю інформацію краще уточнити заздалегідь. Інакше вийде так, що ви звертаєтеся, припустимо з метою отримати позику під заставу, наприклад, смартфона. А ломбард цей приймає тільки коштовності. Або звернутися з золотом в автоломбард, де приймають тільки машини. У підсумку – втрачено дорогоцінний час. Тому, буде краще заздалегідь уточнювати всю інформацію.
Іншим критерієм у виборі кредитора будуть умови. Під який відсоток, на який термін, у скільки оцінюють, які предмети, які типи дорогоцінних металів – всі ці особливості потрібно знати та порівнювати після цього – де ж вигідніше.
Ну і, раз гостро стоїть питання часу, то треба однозначно визначитися і з географією кредитора. Найближчий та відповідний ломбард буде кращим варіантом – їхати на інший кінець міста буде втраченим часом. Рятують в такій ситуації мережеві компанії, які в даний час поширені як в Харкові, так і в Україні. Вони мають свої плюси і переваги – рівномірна розподіленість по місту, завдяки чому, позичальник не витрачає час на дорогу, не їде в інший кінець міста. Їх роботу, розташування, режим роботи потрібного офісу можна завжди подивитися на сайті, а також там можна задати питання в режимі онлайн. Це також заощадить ваш час.
Вибравши кредитора, варто обов’язково дізнатися про нього якомога більше інформації, прочитати відгуки. Це знизить ризики і в разі неприємних сюрпризів не доведеться їхати далі, втрачаючи дорогоцінні хвилини і години.
І ще важливо – всі потрібні документи не потрібно забувати вдома! Як мінімум, паспорт коштує взяти з собою
Будемо сподіватися, що ці поради з планування дій допоможуть вам в максимально швидкі терміни вирішити свої проблеми і отримати гроші. Все просто і ломбарди завжди готові прийти на допомогу будь-якому в найтяжчу хвилину.