(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Нерухомість під заставу

Ломбард «Надія» видає клієнтам кредити під заставу нерухомості. Отримати позику можна протягом 1-2 днів. У нашій компанії працюють фахівці, які швидко та професійно проводять оцінку майна.

Яка нерухомість приймається під заставу

Під заставу ви можете залишити нерухомість, розташовану в Харкові та області:

  • квартири та приватні будинки;
  • земельні та присадибні ділянки;
  • комерційна нерухомість (виробничі приміщення, офіси, магазини, кафета та інше.);
  • гаражі, підвали та інші споруди.

Які документи необхідні

Щоб отримати гроші під заставу нерухомого майна, потрібно надати:

  • паспорт та ідентифікаційний код власника або власників нерухомості;
  • технічний паспорт на нерухомість;
  • договір купівлі-продажу, дарування або міни;
  • свідоцтво про шлюб або розлучення.

Якщо ви здаєте під заставу земельну ділянку, від вас також буде потрібно акт про право власності на неї. Якщо об’єкт застави – будинок, то знадобиться будинкова книга.

Після розгляду документів, на об’єкт виїжджає наш кредитний експерт. Він оцінює нерухомість з урахуванням її стану і вартості аналогічного майна на ринку. Експертна оцінка стає основою для прийняття позитивного або негативного рішення щодо видачі кредиту.

Коли угода отримала схвалення, власник майна заповнює та надає ломбарду:

Витяг з реєстру прав власності на нерухомість. Для цього потрібно звернутися в бюро технічної інвентаризації. Термін дії документа становить 3 місяці.

Довідку про склад сім’ї із зазначенням тих, хто зареєстрований в об’єкті нерухомості. Отримати її можна у представництві житлово-комунального господарства.

Витяг із поземельної книги про відсутність порушень, заборон та наявності штрафів на земельній ділянці. Документ необхідний, якщо об’єкт застави – будинок або земельна ділянка.

Співробітники ломбарду «Надія» допоможуть вам зібрати цей пакет документів.

Особливості виплат

Останній етап оформлення угоди – укладання та підписання договору. Документ завіряється нотаріально. Після цього ви отримуєте гроші. Виплати проводяться готівкою. Ми відкриваємо для вас кредитну лінію. Завдяки цьому отримувати та повертати гроші ви зможете протягом дії договору.

Ми працюємо без комісій та інших прихованих платежів. Всі грошові операції – прозорі. Ви можете оплачувати будь-яку зручну вам суму. Ми не встановлюємо обов’язкових щомісячних платежів. Головна умова – кожен місяць виплачувати відсотки. Заборгованість по кредиту можна погашати будь-якими частинами протягом дії договору. Відсотки нараховуються на залишок суми позики. Погасити кредит можна достроково, штрафні санкції пред’являтися не будуть.

У період позики ви зможете вільно користуватися нерухомістю.

Для консультації зателефонуйте по одному з вказаних на сайті телефонів або залиште заявку онлайн. Також можна прийти в найближче до вас відділення ломбарду.