(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Іпотека на вторинне житло: чому це вигідно?

Перш ніж визначитися, як купити квартиру у кредит, варто прийняти рішення: первинне або вторинне житло. Незважаючи на великий вибір первинного житла, придбання вторинного житла у іпотеку залишається вигідним у довгостроковій перспективі. Це пов’язано із наступними факторами:

  • Придбання квартири вже у експлуатуючому будинку вбереже від можливого ризику купити нерухомість із дефектами будівництва, які можуть стати помітні, наприклад, після усадки будинку.
  • Вторинне житло, як правило, розташовується у районі із вже розвиненою інфраструктурою, у той час як до нових будинків ще тільки належить прокласти маршрути громадського транспорту, відкрити магазини, побудувати дитячі садки, школи та майданчики, а також організувати місця для прогулянок і відпочинку, адже багато житлові комплекси зводяться далеко від цього.
  • При придбанні первинного житла є ризик залишитися із кредитом, але без квартири – від довгобуду або повного припинення будівництва ніхто не застрахований.
  • Швидка обслуга – взаємодія відбувається між фізичними особами, через що процедура спрощується, а іпотека на покупку квартири в Харкові позбавить вас від необхідності укладатися в жорсткі фінансові рамки.

 

Вторинне житло дає власнику трохи більше можливостей: такий будинок або квартира не вимагають великих обсягів ремонту, на відміну від новобудов, де доведеться все робити з нуля. А також вам не доведеться турбуватися про ризики можливої ​​реорганізації або банкрутства забудовника – будинок вже зданий і обжитий.

Розглядаючи різні варіанти, пам’ятайте про те, що низька ставка по іпотечному кредитуванню первинних об’єктів нерухомості пов’язана з великими ризиками при придбанні такого житла, в той час як в уже обжитий будинок можна заїхати відразу, не чекаючи закінчення будівництва або ремонту.

 

Переваги звернення в ломбард

Ринок вторинного житла у Харкові насичений квартирами на будь-який смак, проте високі ставки банків можуть змусити вас схилитися в бік вибору первинного житла, на яке ставки по іпотеці зазвичай нижче. Ломбард «Надія» пропонує своїм клієнтам вигідні відсоткові ставки та умови іпотечного кредитування. Для консультації ви можете особисто відвідати один із безлічі офісів – наші фахівці із задоволенням підберуть для вас кращі умови іпотеки у залежності від суми першого внеску та ваших можливостей.

Важлива перевага ломбарду «Надія» у якості кредитора по іпотеці – безкоштовна оцінка об’єкта нерухомості нашим експертом. Таким чином, вам не доведеться додатково витрачати сили та час на проведення оцінки. А також проводяться операції посвідчуються нотаріусом, що є гарантом їх законності.

При нестачі коштів на перший внесок часто доводиться відмовлятися від відповідного варіанту нерухомості на користь менш вподобаного варіанту. Але з ломбардом «Надія» ця проблема вирішувана – ми готові видати кредит під заставу нерухомого майна. Хочете придбати дачу, не ризикуючи одноразово витратити всі заощадження? Іпотека під заставу квартири стане хорошим вибором.

Іпотека на покупку квартири в Харкові від ломбарду «Надія» допоможе вирішити фінансову сторону питання придбання квартири. Простий процес оформлення кредиту, мінімальний пакет документів та індивідуальний підхід до кожного клієнта полегшать хвилюючий момент. Наші фахівці будуть супроводжувати вас на всіх етапах угоди, а відсутність додаткових комісій зробить іпотеку вигідною, і позитивні відгуки наших клієнтів будуть найкращою візитівкою ломбарду.