(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Іпотека

Іпотека відмінний спосіб, на даний час, щоб купити квартиру. Коли хочеться мати своє житло, але немає достатньої суми, та займати у друзів не варіант – приходить на допомогу нова послуга від «Ломбард Надія».

Ми пропонуємо клієнтам відмінну можливість купити собі квартиру з мінімальною переплатою. Пройшовши просту процедури ви отримаєте необхідну суму для здійснення покупки квартири. Ця послуга відрізняється від здачі нерухомості під заставу, тим що ви можете продовжити жити в квартирі.

Оформлення іпотеки складається з декількох етапів.

1. Це перевірка документів. Для цього іпотекодавець приїжджає до нас у офіс із оригіналами документів. Ми їх перевіряємо та в залежності від готовності документів до операції і в разі відсутності арештів на об’єкті нерухомості клієнта переходимо до другого етапу.

2. Другий етап це оцінка об’єкта застави. Для цього наш співробітник виїжджає на об’єкт та робить фото оцінки і висновок про вартість нерухомості. Максимальна сума кредиту становить до 70% від суми оцінки. Якщо клієнта це влаштовує, то переходимо до третього етапу.

3. Третій етап це оформлення кредиту. Ми узгодимо час та дату оформлення з клієнтом і нотаріусом. Зустрічаємося у нотаріуса та підписуємо необхідні договори. Після чого іпотекодавець отримує кредит.

Весь процес від перевірки документів до отримання кредиту може займати від трьох годин до декількох днів.

Для оформлення іпотеки необхідні оригінали наступних документів:

– паспорт та ідентифікаційний код клієнта,
– правовстановлюючі документи на об’єкт застави,
– технічний паспорт.
Для об’єкта житлової нерухомості – довідка про склад сім’ї.

Зверніть увагу! Застава предмета іпотеки із прописаними неповнолітніми громадянами заборонений законодавством України. Кредит оформляється на термін від одного місяця до року з правом продовження. Процентна ставка становить від 18% річних, залежно від терміну та суми кредиту. За бажанням, клієнт може погашати тіло кредиту частково і в цьому випадку відсотки будуть нараховуватися на залишок кредиту.