(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Сучасні ломбарди – ширші можливості ніж може здаватися

У сучасному світі можливості ломбардів вже давно вийшли за рамки надання грошей під відсотки із заставою золота. Варто поговорити про це окремо, щоб відійти від вже порядком набридлевих стереотипів.

Широкі можливості сучасних ломбардів

Отже, у ломбардів є такі функції та можливості, які іноді можуть показувати їх ломбарди в несподіваному світлі. Наприклад, є практика зберігання цінних речей без будь-якої видачі при цьому позики. Це багато в чому заміняє функцію оренди банківських сейфів, тільки може обійтися клієнтові дешевше.
Іншим моментом, що руйнує стереотипи про ломбарди буде їх велика гнучкість по відношенню до звернувшихся клієнтів. Давно вже пішли в небуття такі стандарти, як “золото-гроші-відсотки”. Є ломбарди годинників, які видають позики під заставу цінних годинників. Деякі приймають під заставу цінні хутряні речі. Автоломбарди давно вже стали звичним явищем і автовласники користуються їхніми пропозиціями в разі потреби. Наприклад, ломбард “Надія” пропонує жителям Харкова та області позики під заставу машин, нерухомості, цінного антикваріату.
А ще цінної функцією буде послуга оцінювача. Оцінити старовинну річ, дізнатися її вік, цінність, справжність. Дізнатися ціну на ділянку, автомобіль, квартиру – в приватних компаніях робота оцінювача часом коштує дорожче.
Таким чином, видно, що розвиток ломбардів йде своїм ходом, поступово розширюючи можливості. Почавши свій шлях ще в стародавньому світі, розвинувшись в середньовіччі, в наш час ломбарди підлаштовуються під нові умови, допомагаючи при цьому людям.