(057) 758-59-51 lomb@i.ua

У важкій ситуації виручить тільки ломбард

Кожен з нас, можливо, стикався з ситуацією, коли були терміново потрібні гроші. Хто як надходив в такому випадку? Хтось міг просто абстрагуватися від проблем і пустити все на самоплив, хтось шукав, але не завжди знаходив. І як би не звучала впевнено реклама банків та позик про безвідмовних кредитах, далеко не кожен може отримати там гроші, ще й швидко. Так що, найчеснішим і швидким способом отримати кредит за 3 хвилини залишаються як і раніше старі добрі ломбарди.

Як отримати позику під заставу в короткі терміни?

У кожного ломбарду свій підхід до видачі позик під заставу цінних речей. Ломбард “Надія” в Харкові пропонує всім харків’янам максимально швидке оформлення договору буквально за три хвилини. Оцінка всіх прийнятих під заставу виробів відбувається безкоштовно та обов’язково страхується у партнерів за рахунок ломбарду. Кожен, хто звернувся сам вирішує і вибирає термін, скільки йому потрібно часу на користування позиченими грошима. Такий підхід і такі лояльні умови говорять тільки про одне – професіоналізм найстарішої в місті мережі ломбардів.
Для всіх клієнтів, “Надія” дає наступні поради:
• при зверненні за кредитом під заставу цінностей мати при собі як документ, що засвідчує особу, так і документи, що підтверджують право власності на предмет застави;
• обов’язково детально ознайомлюватися з усією договірною інформацією, перед підписанням всіх документів все уважно прочитати. При необхідності, уточнити у співробітника те чи інше питання, який незрозумілий;
• отримати чек та зберігати його з усіма іншими кредитними документами до закінчення дії договору.
Ломбард “Надія” на відміну від багатьох інших компаній приймає в заставу будь-які цінні речі. Нема золота? Не біда! Може бути прийнята і побутова і цифрова техніка, годинники, хутряні вироби та інструменти. Для великого розміру позик в якості застави підійдуть і об’єкти нерухомості та автотранспортні засоби. Такий підхід виявляє більшу лояльність до клієнтів, дозволяє допомогти у важкій ситуації будь-якій людині. Адже ніхто не застрахований в житті від проблем, які часто доводиться вирішувати тільки самостійно. Ніхто не застрахований від відсутності часу та підтримки при пошуку потрібної грошової суми. І варто розуміти, що існуючі вже тисячоліття за людську історію ломбарди, як і раніше є найреальнішим способом отримання грошей в будь-якій ситуації.