(057) 758-59-51 lomb@i.ua

Застава автотраспорту

ЗАЛОГ АВТОТРАНПОРТУ

Швидко отримати позику в ломбарді «Надія» можна під заставу автотранспорту. Щоб його оформити, вам необхідно надати мінімальний пакет документів. Заявка на кредит розглядається протягом двох днів. Гроші видаються під заставу різних видів авто- і мототехніки. Транспортний засіб має бути справним і зареєстрованим в Харківській області.

Процедура оформлення кредиту під заставу автотранспорту

Після оформлення заявки вам необхідно надати транспортний засіб для огляду. Наші фахівці оцінюють стан машини: зовнішній вигляд, наявність пошкоджень та технічних несправностей. На основі цього визначається сума кредиту. Вона залежить від середньої ринкової вартості транспортного засобу та його стану. Результати огляду ви отримуєте у вигляді звіту.

Останній етап після отримання схвалення на кредитування – надання довідки про те, що транспортний засіб не знаходиться в угоні та не числиться вкраденим.

Після підписання договору автомобіль відправляється на нашу платну автостоянку, яка надійно охороняється. Там він перебуває доти, поки уся сума кредиту не буде виплачена. Ви зможете в будь-який час приїжджати та перевіряти цілісність та збереження вашого транспортного засобу.

Що потрібно для отримання позики

Щоб отримати гроші під заставу засобу пересування, необхідно надати такі документи:

  • паспорт та ідентифікаційний код власника автотранспорту;
  • технічний паспорт, реєстраційний номер транспортного засобу;
  • свідоцтво про шлюб або розлучення;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду дружини або чоловіка.

Надійність та прозорість угоди

Наш автоломбард пропонує вам взаємовигідні умови. У нас немає прихованих комісій та страховок. Всі операції підтверджуються нотаріально.

Ми не встановлюємо фіксованої суми для виплат щомісяця. Обов’язкова тільки помісячна виплата відсотків на залишкову суму боргу. При достроковій виплаті всієї суми ви не отримуєте штраф.

Чому з нами вигідно

Ломбард “Надія” надає автокредити вже більш ніж 18 років. Наша діяльність законна. У нас є всі необхідні ліцензії. У Харкові працює понад 30 відділень компанії, розташованих у всіх частинах міста. Ви можете звернутися в найближчий до вас ломбард, або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Ми гарантуємо високу швидкість оформлення угоди, безпеку вашого автотранспорту, а також можливість достроково повернути кредит. Також, ми оформляємо страховку заставного транспорту за наш рахунок.