(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Застава побутової техніки

Плануєте купувати авто, квартиру, чи опинилися в тяжкій ситуації? Тоді вам необхідно знайти гроші як можна скоріше. Банки не завжди дають можливість швидко отримати готівку, тим паче процедура займає масу вільного часу і необхідно мати при собі повний пакет документів. Ломбард «Надія» дає можливість кожному отримати швидкий кредит готівкою під заставу побутової техніки. Давайте докладніше розглянемо алгоритм отримання та оцінки закладу.

Ломбард в Харкові: побутова техніка під заставу

Зрозуміло, що сума, яку ви плануєте отримати, буде залежати не лише від вартості техніки, а і від ряду наступних факторів:

  • Ступінь зносу. Обов’язково проводиться оцінка побутової техніки спеціалістами, перевіряється рік випуску, термін експлуатації та стан, в якому знаходиться, наприклад, телевізор або холодильник. Лише після цієї процедури й оцінки експертів ви зможете отримати кошти.
  • Щоб визначити суму, проводиться порівняння вартості побутової техніки на момент випуску та на сьогодні. Звісно, різниця буде присутня, проте незначна, тож ви отримаєте близько 80% коштів, які були витрачені на придбання техніки.

Все залежить від того, в якому стані знаходиться побутова техніка та від терміну користування і навіть гарантії. Оцінка експертів ломбарду «Надія» націлена на справедливий огляд, без спеціального зниження вартості. Спеціалісти оцінюють працездатність пристрою, функціонал, наявні режими та підключення до систем, додаткові деталі конструкції. Також необхідно буде зазначити чи перебувала техніка в ремонті і чи були змінені деталі, наприклад, корпусу і т.д.

Чому варто обрати ломбард «Надія»?
В усьому довіряти треба професіоналам, особливо якщо річ стосується швидкого пошуку коштів. Співпрацюючи з ломбардом «Надія», ви отримуєте:

  • Точну експертну оцінку з повним звітом про стан побутової техніки.
  • Швидке оформлення кредиту без довідки про доходи.
  • Безкоштовну оцінку техніки і безкоштовне зберігання майна під заставою.
  • Можливість погашення кредиту частинами.
  • Майно під заставою страхується і вам видається гарантія, що з ним нічого не трапиться.
  • Швидке повернення побутової техніки одразу після виплати суми.
  • Професіоналізм робітників і зручний сервіс.

Наш ломбард – це реальна можливість своєчасно, без переплат і з повною економією власного часу отримати швидкий кредит готівкою.

Інші послуги:

ЗАСТАВА АНТИКВАРІАТУ

ЗАСТАВА ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ

ЗАСТАВА ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

ЗАСТАВА НЕРУХОМОСТІ