(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Оцінка застави онлайн

Наш менеджер зв'яжеться з вами Залишити заявку

10 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

Швидке оформлення кредиту
без довідки про доходи

Безкоштовна оцінка
заставного майна

Безкоштовне зберігання
заставного майна

Повернення заставного майна
без попереднього замовлення

Зручні місця розташування
і режим роботи відділень

Сплата відсотків за фактичні
дні користування кредитом

Можливість погашення
кредиту частинами

Самостійний вибір
строку користування кредитом

Оцінка ювелірних виробів
з діамантами та іншими
дорогоцінними каменями

Страхування заставного
майна за рахунок кредитора

Ми раді вітати Вас
на сайті Ломбард “Надія”!

Ніхто в житті не застрахований від непередбачуваних ситуацій, термінових трат та складних випадків, коли своєчасно необхідно отримати гроші. Банк, наприклад, не кожному може надати кредит, особливо якщо позичальник не пред’являє довідку про доходи. Ломбард «Надія» йде назустріч кожному, та надає вигідні і доступні умови співпраці, бо розуміє, що в житті може статися все, що завгодно. Компанія надає кредити у двох формах: готівковій та грошовій. Під заставу приймаються наступні об’єкти:
• Ювелірні вироби та коштовне каміння.
• Побутова техніка.
• Антикваріат, старовинні речі.

«Надія» – найвигідніший ломбард в Харкові, тому що лише тут ви зможете отримати необхідну вам суму під заставу об’єкта, навіть якщо він перебував у експлуатації. Компанія являється небанківською фінансовою установою, працює на ринку з 1999 року і має установлену репутацію серед своїх клієнтів. Компанія зарекомендувала себе, як надійний партнер у питаннях швидкого кредитування.

Чому обирають нас?
• Майно під заставу проходить безкоштовну експертну оцінку. Ви отримуєте звіт, в якому зазначений опис майна, характеристики і приблизна сума, яку ви отримаєте від застави.
• Кредит під заставу видається швидко, позичальнику навіть не потрібно надавати довідку про доходи. Процедура оформлення швидка, при необхідності спеціалісти компанії допомагають зібрати всі папери, довідки та витяги.
• Майно не переходить в користування ломбарду, воно знаходиться в камері схову. Доступ до нього відкриється власнику лише після погашення боргу.
• Після погашення кредиту не треба робити запит на повернення дорогоцінностей, тому що це робиться автоматично.
• Відділення ломбардів представлені по всьому місту, вам буде зручно добиратися, тому що вони розташовані поряд з метро.
• Позичальникам надається можливість погашати борг частинами, при цьому не виставляється фіксована помісячна цифра. Ви орієнтуєтесь лише на власні можливості.
• Встановлюється виплата відсотків лише за фактичний час користування кредитом.
• Ломбард (застава майна) надає можливість самостійно обрати термін користування кредитом, розраховуючи власні грошові кошти для погашення основної суми боргу.
• Кредитор з відповідальністю ставиться до майна позичальника, тож за власний рахунок страхує всі об’єкти, які перейшли під заставу.
Майже всі ломбарди в Харкові умови співпраці виставляють не найкращі, бо орієнтуються лише на власні вигоди. «Надія» – ваш перевірений партнер і товариш, який піклується про те, щоб кожен зміг відчути себе захищеним. Для економії часу кожного позичальника було створено експертну оцінку онлайн, яка дає можливість визначити приблизну майбутню суму коштів, яку ви зможете отримати в разі застави майна. Вам необхідно лише відправити заявку і менеджер з вами зв’яжеться.
Також ті, хто під заставу вирішив віддати коштовні вироби чи дорогоцінне каміння, можуть дізнатися актуальну інформацію на сайті. Наприклад, офіційна ціна за 1 грам золота постійно оновлюється, тож ви можете слідкувати і одразу оцінювати власні коштовності.
Проведення експертної оцінки – відповідна місія, тож до неї долучають професіоналів. Для того щоб ви самі могли переконатися в її справедливості, позичальнику надається експертний висновок з повним описом об’єкта перевірки. Наш ломбард в Харкові не займається навмисним псуванням чи заниженням вартості, все відбувається за правилами та офіційними вимогами.

Бути співробітником Ломбарду «Надія» – це бути частиною великої родини, зі своїми життєвими принципами і традиціями великого, дружнього колективу.

Інформація відповідно до пункту 6-2 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про споживче кредитування»

Детальніше >> << Приховати

Корисна інформація

Ціна на золото

Ціни за грам

Ціни за грам дорогоцінних металів, відносно проби.

золото в ломбард

Принципи роботи ПТ “ЛОМБАРД “НАДІЯ”

мережа Ломбард “Надія” працює вже більше двадцяти років (з серпня 1999 року) та за цей час має велику кількість постійних клієнтів, а такий термін успішного існування на ринку говорить багато про що.

3