(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Застава дорогоцінних металів

Сьогодні отримати кредит без довідки про доходи та інших документів реально, якщо ви звертаєтесь не до банку, а в інші установи. Ломбард «Надія» – ваш надійний фінансовий партнер, який дає можливість отримати готівку під заставу дорогоцінних виробів чи каменів. Це простий спосіб отримати кредит без продажу ювелірних виробів з можливістю викупу і швидкого повернення. Застава дорогоцінних каменів в Харкові за вигідними умовами можлива в ломбарді «Надія». Спеціалісти проводять незалежну експертну оцінку виробів та готують звіт. Особливість роботи ломбарду в тому, що він приймає під заставу вироби із золота, срібла, платини, паладію різних проб у ювелірних виробах, зубні коронки, предмети з різноманітними вставками, столовий посуд, ордена, старовинні монети.

Оцінка і отримання коштів
Ломбард дорогоцінні камені оцінює за такими факторами:

  • Проба коштовного виробу.
  • Категорія виробу.
  • Строк використання грошей.

Оцінка експертів говорить про те, що чим вища проба дорогоцінного металу – тим більшу суму кредиту ви можете отримати. Ювеліри проводять незалежну оцінку виробу за допомогою професійного огляду клейм і проб. Ознайомитися з вартістю виробу чи дорогоцінного каменю за один грам ви зможете на офіційному сайті ломбарду. Інформація актуальна, постійно оновлюється згідно з офіційними вимогами.

Чиста вага виробу вимірюється на вагах з високою точністю. Після чого із загальної ваги віднімаються вставки з недорогоцінних металів та інші вставки. Для точної оцінки дорогоцінних каменів враховуються такі показники коштовностей: розмір, вага, колір, чиста вага, якість огранки. Також ломбард «Надія» приймає коштовні вироби з діамантами.

Співпраця в ломбардом

  • Ювеліри проводять безкоштовну незалежну оцінку коштовних виробів. Після чого складається звіт про стан виробу.
  • Порівнюється вартість за 1 грам і вага виробу.

Кожному клієнту надається професійне обслуговування та сервіс високої якості. Непотрібно витрачати весь вільний час на оформлення кредиту, бо процедура здійснюється при мінімумі документів і без довідки про доходи. Ломбард «Надія» своєю репутацією відповідає за надійне збереження ювелірних виробів, видає гарантію та страховку. Сервіс оцінки онлайн дозволяє визначити попередню суму, яку ви зможете отримати в разі застави. Також на сайті представлені останні новини і ціна на золото та дорогоцінні метали, яка оновлюється згідно з офіційними даними.

Мы всегда готовы помочь Вам !

Внимание! Более подробную информацию Вы можете получить, обратившись к нашему кредитному эксперту по телефону: 050 343 77 66

Інші послуги:

ЗАСТАВА ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

ЗАСТАВА АНТИКВАРІАТУ

ЗАСТАВА ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

ЗАСТАВА НЕРУХОМОСТІ