(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Огляд харківських ломбардів

У цій статті варто відзначити загальну картину по ломбардам міста Харкова. У кожного позичальника завжди повинен бути вибір. Він повинен розуміти куди йому краще звернутися, виходячи з міркувань географії, з того, яким типом цінностей за наявними документами, на які терміни і під який відсоток він планує закласти ту чи іншу цінність.

Ломбарди Харкова

Можна виділити ряд позитивних моментів та особливостей, які спостерігаються по місту в цілому.

Великий вибір

В першу чергу, варто відзначити, що в місті не бракує в місцях, куди можна закласти під відсотки цінні речі. Ломбарди в Харкові присутні у великій кількості. Це добре саме тим, що є вибір для громадян, є здорова конкуренція, яка завжди буде мотивувати компанії на зниження ставок, цін на скупку.

Законність та прозорість роботи

Іншим позитивним моментом є те, що всі ломбарди працюють на законних підставах, строго у відповідності з чинним законодавством України. Всі умови прозорі, робота відбувається чесно.
Прозорість роботи можна відзначити ще й тим, що всі практично компанії мають власний сайт, у всіх відповідає в робочий час телефон. Відгуки позичальників також говорять про те, що порушень закону та сумнівних дій з боку ломбардів не спостерігається.

Мережі та окремі точки

Ще одним моментом слід відзначити тенденцію до мережевих компаній. Окремі, не пов’язані з роботою ломбарди присутні, але все більше і більше з’являється мереж. Останні зручні – наявність однієї компанії за кількома адресами дозволить, наприклад, взяти гроші в одному місці, а повернути в більш зручному всередині мережі. А крім того, відділення дуже вдало розташовані по місту, близько до метро і не тільки в центрі, а ще й на околицях. Тобто жителям таких районів Харкова як Олексіївка або, наприклад, Холодна Гора не потрібно їхати в центр. Це зручно і мережі, яка отримує прибуток з кожного відділення і позичальнику, який економить час, гроші та сили. Мережеві компанії постійно розширюються, відкриваючи нові точки, часом навіть у найвіддаленіших ділянках міста. Крім того, успішно працююча мережа говорить про надійність компанії.

Що беруть під заставу?

Деякі ломбарди видають гроші під заставу традиційних коштовностей. Деякі ж – приймають будь-які цінності. Це можуть бути будь-які об’єкти нерухомості, автотранспорт, предмети старовини та антикваріат, хутро, побутова техніка, електроніка та багато іншого. Останній варіант зручний для більшості позичальників у яких немає, наприклад, золота, але є техніка, машина, нерухомість і терміново потрібні гроші.
Таким чином, можна сказати, що при пошуку грошей та виборі ломбарду, в Харкові досить організацій, які пропонують послугу видачі грошей на лояльних умовах, надійно і швидко.