(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Що здати до ломбарду

Для отримання готівки у відділеннях ломбарду необхідна застава, це те майно, яке являє собою реальну цінність. Далеко не все майно, що представляє собою цінність в очах пересічного громадянина, має ту ж цінність в якості застави для ломбарду. Заставою можуть бути ювелірні прикраси, цифрова, комп’ютерна або побутова техніка, автотранспорт, нерухомість, антикваріат і інше цінне майно. Залежно від реальної вартості застави Ви можете отримати конкретну суму готівкових грошових коштів.

Для визначення суми кредиту оцінка вартості майна (застави) проводиться на місці. У Ломбарді “Надія” можна отримати готівку протягом декількох хвилин. Вам не потрібні поручителі, довідка про доходи і цільове призначення кредиту. Достатньо мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер і майно, яке Ви плануєте залишити в якості застави.

Основним видом застави для отримання кредиту в ломбарді є прикраси із золота та інших дорогоцінних металів, а також вироби з дорогоцінним камінням. Цей вид застави найзручніший, бо золото завжди високо цінувалося людьми. Саме тому, якщо у вас є золоті прикраси, можете без сумнівів надати їх в якості застави в ломбард. Це гарантує, що Вам на руки видадуть потрібну суму грошей, щоб стабілізувати ваше фінансове становище.

В якості застави приймаються наступні ювелірні вироби:

  • Із золота – ювелірні вироби, прикраси, монети, медалі та жетони дореволюційного виготовлення, іноземні, а також радянські ювілейних та пам’ятні медалі монети, ордени, медалі, жетони, корпуси годинників, оправи фарфорових та кришталевих виробів, елементи зубних протезів, предмети релігійного культу, стандартні злитки, інвестиційні монети, інше;
  • Із срібла – ювелірні прикраси, вагою не менше 10 гр., нагороди, монети, столове срібло, портсигари, попільниці, шкатулки, підсвічники, предмети побуту та релігійного культу та інше;
  • Ювелірні прикраси з платини і паладію;
  • Ювелірні прикраси з дорогоцінними каменями – діамантами, рубінами, сапфірами, смарагдами.

Всі операції з оцінки та прийомі в заставу майна виконуються у присутності позичальника. Заставна вартість виробу визначається з урахуванням чистої ваги, стану виробу, цінності каменів, пробою і ціною самого дорогоцінного металу. При заставі вироби ретельно оглядають, апробують, зважують і описують. При відмові від апробування виробів, прийнятих під заставу або проба (клеймо) викликає сумніви в його автентичності, вироби під заставу не приймаються.

Техніка, передана в заставу, приймається в робочому стані, з гарним товарним виглядом, необхідними комплектуючими, повинна бути не старше одного року, не вимагати ремонту. При заставі техніки здійснюється перевірка якості її роботи, комплектація, товарний вигляд, наявність дефектів, наявність заводських стікерів.

Оцінка антикваріату та інших цінних речей здійснюється за допомогою:

  • Спеціальної літератури;
  • Інформації, розміщеної на спеціальних сайтах;
  • Консультації фахівців необхідного профілю діяльності.

В якості застави громадяни можуть надати автотранспорт. Автотранспортний засіб має бути зареєстроване в Україні в порядку, встановленому законодавством та мати вік не більше восьми років. Предметом застави може бути автотранспорт, що належить Позичальнику на праві власності. Предмет застави на період дії договору фінансового кредиту знаходиться на зберіганні в Ломбарді на автостоянці або в орендованому Ломбардом гаражі.

Нерухоме майно теж може бути надано в якості застави — передано в іпотеку. Предметом іпотеки може бути нерухоме майно, яке зареєстроване у встановленому законом порядку як виділений в натурі окремий об’єкт права особистої власності.

Іпотека майна неможлива у разі:

  • якщо власником, співвласником предмета іпотеки є діти або недієздатні особи;
  • якщо предмет іпотеки є місцем реєстрації дітей або недієздатних осіб.

Оціночна вартість автотранспорту та нерухомості визначається за згодою сторін, або шляхом проведення оцінки суб’єктом оціночної діяльності.

Одночасно з посвідченням договору застави/іпотеки накладається заборона відчуження предмета застави/іпотеки.