(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Як працює ломбард

Часом в житті складається так, що нам терміново необхідні гроші, а в даний момент їх немає. Можна попросити в борг у родичів або друзів, або можна взяти кредит у банку. Але кредит у банку – це багато документів, видача кредиту на короткий термін неможлива, та й саме оформлення кредиту займе чимало часу. Що ж робити, якщо гроші потрібні на короткий термін, а ніхто зі знайомих не може зайняти необхідну суму, як знайти вихід із ситуації, що склалася?
Вихід поруч – кредит у ломбарді. Це є найбільш простим, зручним і швидким способом вирішення фінансових проблем. Ломбардні кредити мають попит серед населення. Ломбард – фінансова установа, яка видає короткострокові кредити під заставу цінного майна громадян. У ломбардах можна отримати готівку протягом декількох хвилин, маючи особисте майно, яке надається під заставу.

Видача кредиту в Ломбарді, здійснюється на платній основі – Клієнт сплачує відсотки за дні користування кредитом. Кредит можна отримати однією або декількома частинами.

Відносини між Ломбардом та Клієнтом носять тимчасовий характер і визначаються умовами двостороннього договору. Ломбард несе відповідальність за збереження і цілісність заставного майна у розмірі його оціночної вартості.

Прийняті під заставу вироби зберігаються в ломбарді і страхуються на їх оціночну вартість за рахунок Ломбарду. Протягом встановленого договором строку, Клієнт викуповує закладене майно. Сума викупу визначається сумою кредиту плюс відсотки за користування грошовими коштами і пеня, у разі її наявності. Договір втрачає силу, якщо повернено кредит, сплачені відсотки і погашена пеня при наявності прострочення терміну дії договору.