(057) 758-59-51, (050) 343-77-66 lombard.nadiya@gmail.com 61058, м. Харків, вул. Данилевського, 18, к. 107

Надія – надійно, лояльно, для всіх

Ломбарди існують з давніх часів. Століттями вони виручають людей, які потрапили в складну ситуацію, видаючи гроші під заставу. Запорукою і гарантією повернення виступають цінні речі. Це вигідно всім – як кредитору, який отримує відсотки від виданої суми, так і позичальнику, який може швидко вирішити свої проблеми.

Найнадійніший ломбард м. Харків

“Надія” – найстаріший та надійний ломбард у Харкові. Він надає громадянам грошові позики під помірний відсоток під заставу. На відміну від більшості своїх колег, які приймають тільки вироби з дорогоцінних металів, “Надія” приймає також:
• побутову техніку;
• електроніку та цифрову техніку;
• транспорті засоби;
• нерухомість;
• предмети антикваріату;
і, звичайно ж, коштовності, вироби з золота, срібла, платини та каменів. Такий підхід говорить про надійність. Адже, обираючи де взяти гроші, будь-який вибере те місце, де є можливість вибору. Не у всіх може бути золото, але у більшості знайдеться те, що можна закласти.
Іншою рисою, яка говорить про надійність “Надія” буде те, що мережа працює вже двадцять років і такий термін успішного існування на ринку говорить багато про що. Завдяки великій кількості відділень по місту, будь-який громадянин витратить на процедуру застави мінімум часу.
Коли терміново потрібні гроші – обирайте лояльний ломбард, який готовий взяти в заставу будь-яку цінність – від ювелірного виробу, до земельної ділянки!